Ekonomi

Asırlık köprü Cumhuriyet yüzyıllarca yaşayacak

Kuruluşumuzun ve kurtuluşumuzun mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda 100 yıl boyunca Türk milleti, bağımsızlık, laiklik, demokrasi ve eşitlik gibi temel değerlere sıkı sıkıya bağlı kalmış ve bu yolda ilerlemiştir. bu değerlerin ışığında.

Cumhuriyetin 100. yılı, bu değerlerin ve milli birliğin kutlandığı, geçmişin büyük başarıları ile geleceğe dair umutların bir araya geldiği anlamlı bir dönüm noktasıdır. 100 yıldır güçlenen ve kökleşen Cumhuriyetimizin ışığında, bugün Türkiye’nin ikinci yüzyılına girmenin onur ve gururunu yaşıyoruz.

Ülkemizi geçmişten geleceğe taşıyan, asırlık bir köprü görevi gören Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında da vatanımız ve milletimiz adına çalışmalarımızı sürdürerek her açıdan muasır medeniyetler seviyesine ulaşacağız. Cumhuriyetimizin 100. yılında geleceğe büyük bir umutla bakıyor ve tarihimizden aldığımız güçle emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Bu duygu ve niyetlerle, milletimizin sonsuza kadar bağımsız yaşaması için milletimiz uğruna canlarını feda eden başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyorum. . Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun. Kaç yüz yıl?

geredeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu