Yaşam

Hava şartlarından dolayı restoran rezervasyonları iptal olan Mehmet Yalçınkaya sitem etti: Psikolojik etkisi kar gelmeden başladı.

İstanbul Valiliği, AKOM ve İSKİ’nin uyarılarının ardından İstanbul’da beklenen kar yağışı için teyakkuz başlatıldı. Ekipler tedbirlerini alırken, Pazar günü sabah saatlerinden itibaren soğuk havanın etkisi altına girecek olan İstanbul’da Perşembe gününe kadar aralıklarla kar yağışı bekleniyor. Yapılan uyarıların ardından birçok kişinin rezervasyonlarını iptal ettiğini ve görüşmeleri kabul etmediğini söyleyen MasterChef Türkiye başkanı Mehmet Yalçınkaya, sosyal medya hesabından kendisine sitem etti.

“KAR GELMEDEN ÖNCE PSİKOLOJİK ETKİ BAŞLADI”

Kar yağışı öncesi yapılan uyarıların psikolojik baskı oluşturduğunu belirten Yalçınkaya, Instagram hesabından şu ifadeleri kullandı: “Psikolojik etkisi kar gelmeden başladı ve pazartesi, salı, çarşamba rezervasyon iptalleri geliyor. Birileri ‘Görüşürüz’ diyor. Önümüzdeki perşembe kardeşim” Durduracak psikolojisini aşılamak ne kadar doğru? Kar fena değil, tarım için bile ihtiyacımız var. Yapılanlar kar korkusunu yaymak. Televizyon kanalları derseniz felaket olur.”

haberaydincik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu