Yaşam

KSO Oda Orkestrası’ndan muhteşem konser

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Sanayi Odası (KSO), klasik Oda Orkestrası konserlerine bir yenisini daha ekledi. Doç. Dr. Revnak Yengi yönetimindeki KSO Oda Orkestrası, ‘Odamızın 34. Yılı ve Yaza Merhaba Konseri’ni düzenleyerek birbirinden güzel eserleriyle sanatseverlere keyifli anlar yaşattı.

SANAT HAYRANLARI

Kocaeli Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe KSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, eşi Hayal Zeytinoğlu, KSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ev sahipliği yaptı; KOÜ Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Kocaeli Barosu Başkanı Mehmet Gül ve çok sayıda davetli ile Kocaeli’nin sanatseverleri katıldı. Etkinlik öncesi kokteylde buluşan sanatseverler salonda yerlerini aldı.

DAİMİ İTİRAZ

Yoğun katılımın olduğu konserde Şef Doç. Dr. Revnak Yengi, konseri organize eden Kocaeli Sanayi Odası’na teşekkür etti. 9 bölümden oluşan klasik müzik repertuarı ile bir saat boyunca harika bir performans sergileyen KSO Oda Orkestrası, davetliler tarafından büyük beğeni topladı. Oda Orkestrası, son parçanın seslendirilmesinin ardından muhteşem sahne performansıyla dakikalarca ayakta alkışlandı. KSO Lideri Zeytinoğlu aynı zamanda Baş Doç. Dr. Revnak, bu keyifli konser vesilesiyle Yengi’yi ve orkestra üyelerini tebrik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu