Haber

Maraş Belediye Başkanı’nın korumaları Fox muhabiri ve depremzedeyi itti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, depremde yıkılan Ebrar Sitesi enkazındaki çalışmaları yerinde inceleyerek, bekleyen ailelere başsağlığı diledi.

Alandan ayrılırken Fox TV muhabiri Gülşah İnce, Güngör’e soru sormak istedi ancak Güngör’ün arkadaşlarından biri İnce’yi gücendirdi. Ardından İnce, “Elimi bırakır mısınız?”

Güngör, İnce’nin “Sayın Cumhurbaşkanı Ebrar Sitesi ile ilgili çok eleştiri geldi” sözlerine yanıt vermeden yürümeye devam etti. Gardiyanlardan birinin muhabire “Bir dakika acımızı paylaşalım” dediği duyuldu.

Bu sırada enkazda bekleyen bir depremzede de Hayrettin Güngör’e tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı’nın korumaları, “4 enkazım var” diyen depremzedeyi itti. Depremzede, “Neyi vuruyorsun, sen kimsin?” diyerek tepki gösterdi.

‘BENİ TUTUN VE İTİN’

Fox Ana Haber’de yaşananları anlatan Gülşah İnce, “Buradaki acılı ailelere başsağlığı dileyip geçmiş olsun dediler. Ailelerin günlerdir bize sorduğu soru bu olduğu için gazeteci olarak görevimi yaptım. Buranın müteahhidi nerede diye soruyorduk Ebrar Sitesi gerçekten de ayakta olduğu için sıkıntılı bir yermiş onun ayakta durabilecek bloğu yok ayakta olanlar yıkılmış yıkılacak bunun cevabını merak ettik diye sordu.Ama Önder Bey sustu.Yanındaki kişinin kim olduğunu bilmiyorum ama fiziksel olarak çok müdahale ettiği için onun danışmanı olduğunu düşünüyorum.Mikrofonumu bloke etti,elimi tuttu, itti.Kameraman Çağlar Güner Heyetindeki bir başka üye de onu uzaklaştırmaya çalıştı” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu