Teknoloji

Valorant’ın 2023 Planları Paylaşıldı: Team Deathmatch, Yeni Ajan ve Daha Fazlası

Riot Games, oyun dünyasını kasıp kavuran rekabetçi FPS oyunları Valorant için gelecek planlarını paylaştı. Farklı oyun modları, casuslar ve çok daha fazlası 2023 yılında oyuncuları bekliyor.

2020 yılında çıkış yapan Valorant, tabiri caizse oyun dünyasını sallamıştı.

League of Legends ile oyun dünyasındaki istikrarı değiştiren Riot Games, ustalığının sadece MOBA çeşidiyle sınırlı olmadığını Valorant ile kanıtladı. Dünya çapında milyonlarca oyuncuyu birbirine bağlayan Valorant, yeni döneme oldukça iddialı bir şekilde merhaba diyecek.

Geliştiriciler, 2023’ün yol haritasını oyuncularla paylaştı.

2023 için gelecek planlarını açıklayan geliştirici ekip, bizlere pek çok güzel haber de verdi. Yıl boyunca farklı oyun modları göreceğimizi açıklayan geliştiriciler, Team Deathmatch modunu oyuna ekleyeceklerini söylediler. Ayrıca bu yıl Full Throttle adlı bir oyun modu da karşımıza çıkacak.

Tüm yenilikler oyun modlarıyla da sınırlı değildir.

Geliştirici grup, alışık olduğumuz üzere 2023’te yeni haritalar, casuslar ve görünümlerin tüm hızıyla devam edeceğini söyledi. Ayrıca Valorant’ı her zaman en uygun doğruya geliştirmeye devam edeceklerini söyleyen geliştiriciler, kendilerinin de sözlerine ekledi. oyunculardan gelen geri bildirimlere hassasiyetle yaklaştı.

Yeni dönemde toksik davranışlara geçiş yoktur.

Sesli ve yazılı sohbette olumsuz davranışlara tahammüllerinin olmadığını belirten geliştiriciler, bunun için yeni yollar aramaya devam ettiklerini ve mevcut sistemlerin güçlendirileceğini söylediler.

Valorant’ın 2023 planları hakkında tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu