Teknoloji

Yeni Wild Hearts Fragmanı Yayınlandı

Yeni Vahşi Kalpler fragmanı , bu hafta yayınlanmasından önce yayınlandı. Bize yardımcı olacak yapay zeka karakterlerinin ön plana çıktığı üç dakikalık fragmana haberimizin içeriğinden göz atabilirsiniz.

Electronic Arts ve Koei Tecmo iştiraki altında Omega Force tarafından geliştirilmekte olan Wild Hearts, Eylül ayında duyurulmuştu. 17 Şubat 2023’te PC (Epic Games Store, Origin ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak ve ayrıca çapraz platform bazında olacak.

Verilen detaylar ışığında Feodal Japonya döneminin fantastik bir versiyonunun, doğa ile iç içe devasa Kemono yaratıklarının tehdidi altındaki Azuma adlı bir bölgede geçeceğini öğrendik.

Bahsedilen Kemono yaratıkları, sincaplardan Kingtusk ve Deathstalker adlı domuz benzeri kurtlara kadar farklı türlere ayrılır. Rolümüz, tek başına veya üç kişiye kadar kooperatiflerin güçlendirilmesiyle bölgenin istikrarını yeniden sağlamak olacaktır.

Kayıp ve kadim bir teknolojiden üretilen Karakuri sistemlerinden de yardım alacağız. İlerlememiz boyunca sürüler halinde avlanırken, özel görevleri de tamamlamaya ve tercihen diğer avcılara katılmaya veya tek başımıza avlanmaya çalışacağız.

Yeni Vahşi Kalpler Fragmanı

Kullanabileceğimiz farklı silah türlerinin yanı sıra ekipmanların da yer alacağı oyun için Electronic Arts ve Koei Tecmo ve geliştirici Omega Force tarafından yeni bir fragman yayınlandı. Welcome to Minato adıyla yayınlanan fragman, Minato köyünde yaşayan ve bize yardımcı olacak yapay zeka karakterlerini gösteriyor.

Fragmanda göreceğiniz karakterlerden biri olan Natsume bir demirci ve ekipman üretmemize ve mevcut ekipmanlarımızı iyileştirmemize yardımcı olacak. Bir bilim adamı olan Suzuran, Karakuri sistemlerini yeni biçimlerde kullanmanın yollarını bulmasıyla da karşımıza çıkacaktır. Elbette senaryo boyunca pek çok farklı karakterle karşılaşacağız ve her biri bize farklı şekillerde yardımcı olacak.

EA Originals etiketiyle satışa sunulacak olan Wild Hearts, yaklaşık otuz saat sürecek bir hikaye anlatacak. Ancak farklı silah ve zırhlar yapmak, isteğe bağlı yan görevler yapmak ve koleksiyonluk Tsukumo peşinde koşmak isteyenler için bu süre elbette daha uzun olacaktır. Ayrıca işbirlikçi oynanışın da büyük etkisi olacağını söyleyebiliriz.

Son olarak EA Play Pro ve Game Pass Ultimate servisleri üzerinden abonelere on saatlik deneme sürümü sunulduğunu söyleyelim. Oyunu satın alma arzunuz varsa, önceden nihai bir karar vermek için çok iyi bir fırsat.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu